ZADANIE

W ramach współpracy z ambasadorem marki agencja zaangażowana została w organizację i realizację wybranych aktywności w tym zakresie. Do zadań naszych należała realizacja bieżących projektów w ramach strategii współpracy z celebrytą.

ROZWIĄZANIE

Filmy kulinarne

Współprodukcja filmów kulinarnych (wspólnie z główną producentką p. Roberta), od których zaczęła się nasza praca przy tym projekcie, to przede wszystkim doświadczenie organizacyjne. Duża kuchnia, przestronne i jasne przestrzenie jadalne, wyjście na taras, piękny ogród, niewielka odległość od Krakowa, możliwość zaparkowania kilkunastu samochodów ekipy…

klatki

Sesje fotograficzne

Egzekutywa graficzna akcji z celebrytą opierała się o lifestyle’owe fotografie. Do przygotowania pakietu zdjęć stanowiących bazę do dalszych projektów zaprosiliśmy wybitnego fotografa Piotra Kucię. Dla utrzymania spójności komunikacji sesję realizowaliśmy w tym samym domu, w którym realizowaliśmy filmy.

foto_maklowicz

Eventy

event_maklowiczKolejną aktywnością za jaką odpowiedzialna była agencja przy tym projekcie była organizacja cyklu spotkań z klientami w sklepach sieci. Oczywiście częścią tych eventów było gotowanie, a więc potrzeba aranżowania warunków kuchennych na terenie sklepu. W kilkunastu imprezach uczestniczyło łącznie kilka tysięcy osób.

KOMPETENCJE AGENCJI

współpraca z celebrytą, produkcja filmowa, organizacja eventów, sesje fotograficzne