https://www.youtube.com/watch?v=O68pFZjcbVI&feature=youtu.be

Fit Anka

czyli dynamiczna zmiana wizerunku

KLIENT:

Influencerka sportowa – Anka Dziedzic

BRANŻA:

Home gym / Lifestyle

ZAKRES PRAC:

Opracowanie i wdrożenie nowej strategii wizerunkowej. Przygotowanie sportowej platformy online adresowanej do osób ćwiczących w domu.

ZADANIE

Funkcjonująca w przestrzeni internetowej jako Fit Mom – Anna Dziedzic zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w zmianie wizerunku i opracowaniu strategii rozwoju swoich produktów.

Będąc mamą dwóch córek swoją „przygodę” eksperta rozpoczęła właśnie od opracowania programów treningowych dla przyszłych i „świeżo upieczonych” mam. Dzięki regularnie prowadzonym treningom live, Ania zgromadziła wokół siebie spore grono fanek. Po kilku latach formuła ta w dużej mierze została wypełniona i powstało pytanie – co dalej? I czy można lata ciężkiej pracy sensownie zmonetyzować?

ROZWIĄZANIE

Po przeanalizowaniu środowiska polskich i zagranicznych influencerek sportowych, a także trendów związanych z coraz większą świadomością sportu, jako niezbędnego czynnika dla higieny życia, zdecydowaliśmy z Anią o diametralnej i odważnej zmianie.

Od tego momentu Ania stała się Anką, a jej dotychczasowy wizerunek zyskał „pazur” i dużo pozytywnej i motywującej energii. Przede wszystkim jednak z jej doświadczenia miały skorzystać wszystkie kobiety chcące podjąć aktywność fizyczną.

Ze zmianą tą wiązała się zmiana całej identyfikacji wizualnej oraz tonu komunikacji. Nowe logo, nowy slogan – Feel Yourself, nowe materiały promocyjne.

Przełomem we wdrożeniu nowej strategii było uruchomienie kompleksowej platformy treningowej – FitAnka.pl. Opracowana z myślą o wszystkich kobietach chcących zadbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Ania opracowała dziesiątki programów treningowych video, które pozwalają realizować różne cele w warunkach domowych.

Do tego sekcja porad specjalistów, sekcja z dietami i … po 8 miesiącach pracy mogliśmy cieszyć się dużym sukcesem. A dzisiaj Anka Dziedzic to jedna z lepiej rozpoznawanych trenerek w Polsce.

KOMPETENCJE AGENCJI

organizacja konkursów, sesje fotograficzne żywności, skład wydawnictw książkowych